اعضاء

مقدمه :

با توجه به ماده (11) اساسنامه موسسه ؛ عضویت در موسسه بخشی مهم و جدائی ناپذیر در ادامه حیات و جاودانگی موسسه خیریه است . موسسین به امید همیاری سایر اعضائی که بعدا به این مجموعه بپیوندند این تعاونی نیکوکاری را بنیاد نهاده اند . و مشتاقانه مقدم اعضای جدید را گرامی می دارند . هرکس با هر مبلغ تحت هر عنوانی که به موسسه بپردازد عضوعادی این موسسه است . و در صورتی که تصویر شناسنامه و کارت ملی خود را همراه با دو قطعه عکس برای موسسه ارسال دارد و مورد تائیید قرار گیرد عضو رسمی بوده و کارت عضویت دریافت خواهد نمود . و میتواند در کلیه مجامع عمومی حضور یافته و کاندیدای عضویت در هیئت مدیره باشد . ملاکهای انتخاب اعضاء هیئت مدیره در ماده (11) اساسنامه در بخش " در باره ما " تشریح  شده است .   اعضاء فعلی از میان موسسین با توجه به ملاکهای مذکور و محدودیت نفرات انتخاب شده اند که انشا الله با ورود اعضاء جدید  به موسسه ،   امید است روح تازه ای به موسسه دمیده شده و مجامع آتی اشخاصی حائز بیشترین توانائی مالی ،  معنوی   و تجربی را منصوب نمایند  تا ضمن انجام بهتر وبیشتر اهداف کوتاه مدت  ،  موسسه را بسوی اهداف بلند مدت سوق داده و رونق و گسترش فعالیتهای نیکوکاری موسسه را باعث گردند .


مزایای عضویت در موسسه :

برای اعضاء موسسه که در مجامع عمومی موسسه شرکت می نمایند علاوه بر صدور کارت عضویت عکسدار ؛ مزیتهائی به شرح ذیل در نظر گرفته شده است :

1 – دعوت برای حضور در تالارهای سخنرانی در فرهنگسراها و مساجد ؛ مجالس جشن نوعروسان بی بضاعت ؛ مجالس جشن تولد عترت نبوی (علیهم السلام) ؛ نمایشگاهها ؛ مراسم سوگواری ماه محرم و صفر و ..............

2 – تورهای مسافرتی زیارتی و سیاحتی مشترکا توسط موسسه .

3 – اختیار مشارکت در غرفه های موسسه در نمایشگاههای مختلف و عرضه صنایع دستی خود .

4 – در صورت توانائی در نویسندگی ؛ ارسال مقالات برای درج در سایت موسسه به نام نویسنده .

5 – تشکیل مراسم ختم ومراسم یادبود سالیانه اعضائی که به دیار باقی شتافته اند .

6 – اختیار مشارکت در قرعه کشی سالیانه برای حج عمره .

7 – اختیار معرفی افراد معلول و بی بضاعت واجد شرایط کمکهای خیریه در خانواده خود به موسسه.

8 -  در صورت تمایل اعلام نام اعضای ممتاز در کمکهای مالی و معنوی در سایت موسسه .

9 – امکان فروش مشارکتی آثار هنرهای دستی ، مانند تابلوهای نقاشی ؛ مجسمه سازی و سایر هنرهای دستی که قابل عرضه در نمایشگاههای خیریه باشد .

10 – و بسیاری مزایای دیگر که انشا الله با تصویب هیئت مدیره به موارد فوق اضافه خواهد گردید .


اعضاء عادی موسسه :

به طور کلی همه کسانی که عوائد خیریه را تامین می نمایند اعضاء عادی موسسه هستند ولی برای شرکت در مجامع عمومی لازم است مدارک شناسائی منضم به فرم شناسائی آنان به تائیید رسیده باشد که در آن صورت از اعضاء رسمی موسسه شناخته شده و برای آنان کارت  عضویت عکسدار صادرمی شود .


اعضاء ممتاز موسسه :

اعضاء ممتاز موسسه علاوه بر اعضاء موسس ؛ اشخاصی هستند که بعدا به عضویت رسمی موسسه پذیرفته شده اند و مدارک شناسائی آنان به تائید رسیده وازاعضاء مجامع عمومی هستند و دارای کارت شناسائی عکسدار ممهور به مهر و امضای موسسه می باشند  .


اعضاء اصلی و علی البدل هیئت مدیره :

اعضاء اصلی هیئت مدیره پس از افزایش اعضاء ممتاز موسسه تا حدود50 نفر  ،   بر اساس تصمیم مجمع عمومی عادی تغییر خواهد یافت.

کلیه اوراق ،  مدارک و اسناد بهادار از قبیل چک ؛ سفته ؛ بروات وعقود با امضاء دو نفر از پنج نفر رئیس هیئت مدیره  ؛  نائب رئیس هیئت مدیره  ؛  مدیرعامل  ؛  قائم مقام مدیر عامل   و خزانه دار  با  مهر موسسه معتبر خواهد بود .

اعضاء علی البدل در زمان غیبت هریک از اعضای اصلی در جلسات هیئت مدیره شرکت می نمایند .


بازرسان :

دو نفر از اعضای حاضر در مجمع عمومی عادی که دارای تجربه در امور مالی باشند و سمتی درهیئت مدیره  موسسه نداشته باشند برای بازرسی اصلی و علی البدل تعیین می شوند .

بدیهی است طبق تبصره (2) ماده ( 25 ) اساسنامه ( در صورتی که تعداد اعضاء رسمی موسسه به 50 نفر یا بیشتر برسند )  مجمع می تواند از میان یکی از حسابرسان رسمی دعوت به عمل آورده و بازرسی موسسه را به آنان واگذار نماید .


اعضای جدید :

ضمن خیر مقدم به اعضای جدید موسسه که بافتخار همکاری با آنان نائل شده ایم ، نام و میزان سرمایه گذاری آنان در منوی ( سایر ) - تحت عنوان ستارگان نیکوکاری در امور مادی  و معنوی موسسه ؛ ( با اجازه ی آنان ) درج شده است و اعضائی که مایل به درج نام نباشند با شماره عضویت و نام ( بدون ذکر نام فامیلی ) ذکر می شوند .   بازدیدکنندگان سایت در صورت تمایل می توانند به آن مراجعه نمایند و در صورتیکه تا کنون به خیل

نیکوکاران عترت النبی ( ع ) نپیوسته اند ، با  تکمیل فرم عضویت و واریز هر مبلغ سرمایه گذاری همیاری خود را به هر شکل ممکن از ما دریغ نفرمایند .


کارکنان رسمی و غیر رسمی :

در حال حاضر موسسه فاقد کارکنان رسمی است.

امور اداری و مالی توسط یک حسابدار با تجربه به صورت افتخاری صورت می گیرد .

انجام امور بازرگانی و انفور ماتیک به عهده قائم مقام مدیر عامل است و افتخاری است .

کنترل امور مالی و خزانه داری با مدیر عامل و با حضور خزانه دار انجام می شود .

انجام امور روابط عمومی به عهده ی قائم مقام مدیرعامل است .


گروه بانوان نیکوکار:

همکارانی که  بدون هیچگونه چشم داشتی  ،   صرفا در راه خوشنودی خداوند و در سمت مولفة القلوب ،  در راه  خدمت به بندگان مستمند خداوند ( با اکراه از ذکر نام خود ولی به اصرار ما ) بشرح ذیل مدیریت موسسه را یاری می فرمایند :

1 – سیده حاجیه خانم قادری : از بدو تاسیس موسسه ، شناسائی و تحقیق در مورد خانواده های مستمند و خرید هرنوع کالا از تولید کنندگان  و عمده فروشان بازار    به نازلترین قیمت  و  توزیع مواد غذائی ،    پوشاک و نوشت افزار و بن های کالا را که با توجه به بعد مسافات و ترافیک تهران که   کاری بسیار  سخت است با دلسوزی زائدالوصفی انجام داده اند  لذا لازم می دانیم در اینجا از خداوند متعال سلامتی و خوشبختی دنیا و آخرت برایشان آرزو نمائیم .

2 – خانم زهرا میزان : شناسائی و تحقیق در مورد خانواده ها را انجام می دهد .

2 – خانم منظر میزان : شناسائی و تحقیق در مورد خانواده های مستمند و در بعضی موارد  موسسه  را در خدمت رسانی به خانواده های مستمند یاری می نماید .

3 – خانم پری میزان : شناسائی خانواده ها  و در بعضی موارد توزیع کالا یا خدمات را متقبل شده است .

4 – خانم شیوا برخورداری :

5 – خانم بتول پویان دیبا :

6 -  خانم رویا پویان دیبا :